Skip to main content

Reference

Základem naší firmy jsou reference a spokojení zákazníci, kteří nás dále doporučují, a proto klademe velký důraz na prověřené dodavatele z českého trhu.

 • Dodávka a montáž oplocení

  Klára

  recepční v hotelu

  Firmu Plotař.cz jsem našla na internetu, kde mě zaujaly jejich webové stránky. Již při první schůzce jsme s panem Minaříkem začali vytvářet návrh, který plně vyhovoval mým představám. Návrh byl bez čekání přímo naceněn. Samotná dodávka byla poměrně rychlá a montáž netrvala více jak dva týdny.

  Firma Plotař odvedla kvalitní práci s lidským přístupem. Mohu plně doporučit.

 • Dodávka a montáž oplocení

  Alena

  kuchařka

  S přítelem bydlíme v menším domě a naším snem bylo jej zrekonstruovat, protože i když jsme měli novou fasádu pohled na náš starý rezivý plot byl otřesný. Firmu Plotař jsme objevili na internetu a kontaktovali jsme vedoucího firmy. S panem Minaříkem jsme si na místě ujasnili naše představy, na jejichž základě nám byla ihned sdělena celková cena. Plot byl postaven asi za 3 týdny.

  S přítelem jsme byli s jejich prací velmi spokojeni. Je zřejmé, že se pro ně práce stala koníčkem.

 • Dodávka a montáž oplocení

  Pavlína

  pracovnice back office

  Před rokem jsme začali s partnerem plánovat vlastní bydlení, jelikož máme malé dítě. Oba dva jsme se báli pouštět malého ven, aby se mu něco nestalo. Firma plotař nám postavila plot s uzamykatelnou brankou, což nám tento problém vyřešilo. Nakonec jsme si nechali na doporučení nainstalovat stínící síť a teďka máme i soukromí. Kladně také hodnotím milý přístup a profesionalitu firmy.

 • Dodávka a montáž oplocení

  Mirek

  instalatér

  Firma Plotař dokázala všechna naše přání zrealizovat. Měli jsme jasnou představu, vyhovoval mi přístup, cena, rozumný termín - tak jsme do toho šli.

 • Dodávka a montáž oplocení

  Radek

  architekt

  Mám mnoho zkušeností s jednáním stavebních firem. Né vždy jsem byl s jejich prací spokojen (od odkládání termínů přes navyšování ceny až po výsledný efekt). Jsem rád, že jsem sestavení plotu svěřil právě firmě Plotař. Nejvíc si cením pohotového přístupu, jelikož nejsem zrovna nenáročný zákazník, a během stavby se uskutečnilo několik změn v trase plotu. Firma mi vyšla ve všem vstříc, doporučuji všem.

 • Dodávka a montáž oplocení

  Petra

  vedoucí masny

  Firmu jsem zkontaktovala na doporučení od známé. Ona sama si od firmy nechala oplotit chalupu i barák. Přála jsem bytelnější plot kvůli psovi, který mi ho stále ničil, ale měla jsem obavy z vysoké ceny. Díky správné volbě materiálu, který jsme s panem Minaříkem společně zvolili, byl můj prvotní strach z celkové ceny úplně zbytečný a s výsledkem práce jsem byla velmi spokojena.

  Moc mě těší, že i v dnešní době se najdou mladí lidí, kteří mají příjemný vztah k práci a nevyhýbají se jí. Do toho kluci!

 • Dodávka a montáž oplocení

  Jiří

  přípravář staveb

  Pracuji pro firmu, která se zabývá realizací zahrad. Je pro mě velmi důležité pouze sdělit požadavky, říct představu a vybrat jeden z předložených návrhů. Když jsme dělali první společnou zakázku, tak jsem byl velice mile překvapen. Od té doby to firma Plotař řeší za mě, nakonec vždy jen zvolím variantu, domluvíme se na termínu realizace a všechno v pohodě. Jsou zcela samostatní a člověk je nemusí moc kontrolovat, což mi jako velice zaměstnanému člověku vyhovuje.

  S firmou tedy spolupracuji už několik let a jsem vždy spokojen. Těším se na další spolupráci.